Zespół Szkół w Grabkowie

Zespół Szkół w Grabkowie

Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2019 - 2020 w Szkole Filialnej w Więsławicach
Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2019  - 2020 w Szkole Filialnej w Więsławicach

UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2019/2020 W SZKOLE FILILNEJ W WIĘSŁAWICACH
 
 
Rozpoczęcie roku szkolnego to ważny dzień w życiu każdego ucznia. 2 września 2019 roku uczniowie uroczyście pożegnali wakacje, a przywitali nowy rok szkolny 2019/2020.
Podczas akademii p. dyrektor Anna Kłódka, serdecznie powitała po wakacjach uczniów, rodziców i nauczycieli a przede wszystkim pierwszoklasistów, życząc wszystkim sukcesów w nowym roku szkolnym.  Minutą ciszy społeczność szkolna uczciła 80. rocznicę wybuchu II wojny Światowej, która przypada na dzień 1 września. Na akademii obecny był również  Wójt Gminy Kowal Stanisław Adamczyk, który życzył wszystkim uczniom wielu sukcesów, wytrwałości, ciekawych doświadczeń oraz radosnych chwil spędzonych w naszej szkole.
 
Zakończenia pracy zawodowej jest bez wątpienia ważnym wydarzeniem w życiu człowieka. Podczas uroczystości podziękowano pani Bożenie Maślance za lata poświęcenia, za  trud włożony w pracę, za lojalność  oraz za troskę o dobre imię szkoły i działania dla jej pożytku.
  Pani Bożenko życzymy wielu lat w zdrowiu oraz dużo czasu na realizację swoich pasji i marzeń, których do tej pory nie mogła pani zrealizować. Bowiem, kiedy kończy się jeden etap, zaczyna się drugi – inny i na początku drogi nieznany. Niech więc ten kolejny etap w Pani życiu będzie przepełniony radością i szczęściem.” Zapraszamy również w odwiedziny. Drzwi szkoły i naszych serc są dla Pani zawsze otwarte.
 
Po części oficjalnej uroczystości, uczniowie udali się na spotkania z wychowawcami.
Życzymy wszystkim uczniom wielu sukcesów, wytrwałości, ciekawych doświadczeń oraz radosnych chwil spędzonych w naszej szkole.