Zespół Szkolno-Przedszkolny w Grabkowie
Zespół Szkolno-Przedszkolny
w Grabkowie
NAJNOWSZE INFORMACJE
Strona Główna
Linki do E-Szkoły
Strategia - COVID19
Rekrutacja - Rok Szkolny 2022 /2023
Oświadczenia
Kontakt
ZESPÓŁ SZKÓŁ
Galerie
Dyrektor Zespołu
Rada Rodziców
BRD
Oferta Szkoły
Prezentacja Szkoły
Rada Pedagogiczna
Wolontariat
Wykaz Instytucji
Wniosek o Dochodach
Harmonogram Dojazdów
BEZPIECZEŃSTWO
Bezpieczna Szkoła
Procedury Bezpieczeństwa
KALENDARZ
Harmonogram Imprez, Uroczystości i Wydarzeń
Kalendarz Roku Szkolnego
PRZYJACIELE
Nasi Przyjaciele
SPIS TELEFONÓW
Telefony alarmowe i zaufania
Przemoc w rodzinie
SZKOŁA PODSTAWOWA
125-Lecie SP w Grabkowie
Dokumenty do Pobrania
PRZEDSZKOLE
Karta Zgłoszeniowa
Oferta Edukacyjna
Regulamin Rekrutacji
Rekrutacja
Wyprawka Przedszkolaka
DO RODZICÓW
Podręczniki Oddział "0"SFW
Podręczniki SP GRABKOWO
Podręczniki SP WIĘSŁAWICE
Harmonogram spotkań z rodzicami
Wniosek o dochodach
Wykaz Instytucji
NAJNOWSZE INFORMACJE
Strona Główna
Laboratoria Przyszłości
Linki do e-Szkoły
REKRUTACJA 2023/2024
Oświadczenia
link do Szkolnego Facebooka
Rozkład jazdy autobusów
Kontakt
ZESPÓŁ SZKÓŁ
Dyrektor zespołu
Rada rodziców
Psycholog / Pedagog specjalny
Oferta szkoły
Prezentacja szkoły
Przedszkole Publiczne
Rada pedagogiczna
Złota Księga Absolwentów
Dokumenty szkoły
KALENDARZ
BEZPIECZEŃSTWO
Bezpieczna szkoła
Procedury bezpieczeństwa
PRZYJACIELE
Nasi Przyjaciele
SPIS TELEFONÓW
Przemoc w rodzinie
Telefony alarmowe i zaufania
E-SZKOŁA
Pokaż Menu
Rok szkolny 2007/2008
1.
Barczak Kamil
2.
Dalak Eliza
3.
Dąbrowska Ilona
4.
Drzypiński Emil
5.
Dwornikowska Emilia
6.
Kiełbasa Jakub
7.
Koralewski Kamil
8.
Krajewski Daniel
9.
Laskowska Angelika
10.
Majewski Mateusz
11.
Marszał Magdalena
12.
Michalska Natalia
13.
Nowak Arkadiusz
14.
Pawłowski Bartłomiej
15.
Piasecki Patryk
16.
Stanisławska Aleksandra
17.
Stańczak Aneta
18.
Stasiak Marta
19.
Wyżykowski Piotr
20.
Bednarek Joanna, Amanda
21.
Betka Przemysław
22.
Bryliński Artur
23.
Delewski Bartosz
24.
Górniewicz Piotr
25.
Jankowski Damian
26.
Jóźwiak Radosław
27.
Kamińska Agnieszka
28.
Kobielski Łukasz
29.
Księżak Elżbieta
30.
Kwiatkowska Emilia, Anna
31.
Maciejewski Marek, Andrzej
32.
Mirzejewska Monika, Paula
33.
Nodzak Piotr
34.
Olszewska Małgorzata
35.
Pałaszewski Adam
36.
Piątkowska Marta
37.
Sztandarowicz Renata
38.
Umiński Marek, Michał
39.
Wałęsa Paweł, Piotr
40.
Wójtowicz Damian
41.
Zaremba Piotr
42.
Zasada Sylwia
43.
Zawadzki Jarosław
SZKOŁA PODSTAWOWA
PRZESZKOLE
REKRUTACJA
DO RODZICÓW
Konsultacje nauczycieli z rodzicami w roku szkolnym 2022/2023
Wniosek o dochodach
WYKAZ INSTYTUCJI
Niedz
Pon
Wt
Śr
Czw
Pt
Sob